Fotogalerie

Počítačová tomografie

Počítačový tomograf (CT) Toshiba Aquilion 64 Multislice. Umožňuje velmi rychlé trojrozměrné zobrazení veškerých orgánů a tkání. Vyšetření celého zvířete, v závislosti na jeho velikosti a množství kontrastní látky, trvá od několika sekund do půl minuty.

Magnetická rezonance

Magnetická rezonance (MRI) Hitachi AIRIS mate. Magnetická rezonance je nejmodernější a nejpřínosnější diagnostickou technikou pro vyšetření nervového systému. V mnoha případech je nezastupitelná i při vyšetření kloubů a dalších částí těla (vnitřní ucho, oční nerv).

Ultrasonografie

Ultrazvukové přístroje Aloka Alfa 7 a Aloka Alfa 10. Ultrazvuk je nenahraditelnou metodou při vyšetření dutiny břišní (diagnostika gravidity, patologické procesy), ale i vyšetření dynamických vlastností srdce a dokonce i vyšetření kloubů. Oba přístroje předního světového výrobce Aloka jsou ve veterinární medicíně(a nejen v ní) naprostou špičkou.

Endoskopie

Videoendoskop umožňuje přímou vizualizaci dutých orgánů a tělních dutin v reálném čase. Samozřejmostí je záznam celého vyšetření. Speciální osvětlení se specifickou vlnovou délkou umožňuje zobrazit ve vyšetřované oblasti změny probíhající i pod sliznicí. Rhinoskop, gastroskop a kolonoskop umožňují díky svým průměrům vyšetření prakticky všech tělních dutin.

Rentgenologie

Digitální rentgen (RTG). Přímá digitalizace snímků umožňuje zhotovení a vyhodnocení snímků během několika vteřin. Díky digitální technologii je možné zhotovit kvalitní snímky s nižším RTG zářením, což představuje menší zátěž jak pro pacienta, tak ošetřující personál.

Naši pacienti

Na tomto místě můžete vidět snímky pořízené během naší práce.

Menu

Novinky

  • 14. 3. 2017

    Nová Magnetická rezonance v Mimoni MAGNETOM ESSENZA posouvá hranice diagnostiky Vašich mazlíčků na úplně jinou dimenzi. 1,5 Teslový magnet výhradně pro zvířata

  • 13. 11. 2011

    Níže uvedené vybavení je k prodeji z důvodu nadbytečnosti nebo obměny přístrojů.

  • 6. 11. 2011

    K PRODEJI USG Aloka Alpha 10, anestezilogický přístroj Chirana Venar a další vybavení. Více info na tel. 603 552 221

více novinek…